Trailtalon 235 to but do ścigania po ubitych szlakach, nawierzchni mieszanej. Nadaje się też świetnie do "miejskiego" trailu, na parkowe ścieżki, szutrowe, polne drogi. Może być ulubionym butem do codziennego treningu jak i startówką w park-runach.
Miękki, elastyczny i lekki. Niewielka amortyzacja daje stopie zabezpieczenie na twardej powierzchni a jednocześnie nie odbiera szybkości. Technologia POWERFLOW to specjalna pianka amortyzująca, która daje 10% więcej ochrony i 15% więcej zwrotu energii z podłoża. Bieżnik jest wyrazisty - 4 mm szerokie kołki, ale główną cechą trail talona to mieszanka gumy, z której zrobiona jest podeszwa. Twardszej na pięcie - najbardziej narażonej na ścieranie, miękkiej po bokach - zabezpieczającej przed poślizgiem i przyczepnej na śródstopiu, która daje poczucie wklejania się w twardą powierzchnię.
Cholewka jest lekka, z osłonięciem palców przed uderzeniem w kamień, sznurowanie połączone z paskami w konstrukcji cholewki dobrze trzyma stopę. Specjalna lekka konstrukcja stabilizuje piętę. Przewiewna siateczka daje oddychalność.
Produkowane w rozmiarach: 6-12UK oraz 13-14 (EU 39,5-47 i 48-49)
Podłoże: | Szlaki, góry ,
Ścieżki, lasy | ||
Dla kogo: | Damskie [mon] | ||
Z kolcami: | Nie | ||
Aktywność: | Bieganie | ||
Drop: | 4 mm | ||
Grubość warstwy amortyzującej: | 1 strzałka ![]()
| ||
Typ gumy bieżnika: | tri-c sticky | ||
Dodatkowe elementy podeszwy: | dynamic fascia band ![]()
| ||
Typ podeszwy: | trailtalon | ||
Kopyto:![]() Dobre buty wykonywane są na podstawie tzw. kopyta - wzorca stopy wykonanego z drewna lub tworzywa. Jego kształt definiuje objętość i dopasowanie buta, to czy będzie odpowiednio obszerny nie powodując równocześnie nadmiernego ruchu stopy wewnątrz. | 4 - raczej szerokie (skala 1-5) | ||



